Категорії

Конвеєрні ролики - це маленькі, але дуже важливі спеціалізовані комплектуючі для конвеєра (транспортера), які забезпечують безперебійну роботу і опору конвеєрної стрічки. Їх постійне безпосередню участь в роботі техніки, а також великі навантаження провокують знос роликів і, як наслідок, вихід з ладу обладнання та зупинку робочого процесу, тому важливо придбати деталі найвищої якості для зменшення ризику подібних несподіваних ситуацій. Ролики конвеєрні купити які можна в нашому інтернет - магазині "VSE DROBILKI" виготовляються за перевіреними, сучасним технологіям і проходять ретельний контроль якості перед тим, як потрапити до свого покупця, тому ми впевнені в їхній якості і несемо за них повну відповідальність. Ролики для транспортерної стрічки нашого виробництва максимально надійні, міцні і прогумовані для ще кращої амортизації і стабільності транспортерної стрічки, тому Ви можете не переживати за їх збереження і працездатність до планової заміни. Ролики транспортерні представлені в нашому асортименті різної довжини (130мм - 1600мм) і діаметра (60мм - 160 мм), а також різних типів, серед яких можна знайти ролики конвеєра підтримують, опорні, опорні гумові, самоцентрувальні і напрямні з кронштейном.

Ми робимо великий вибір якісних комплектуючих для того, щоб абсолютно кожна велика або дрібне підприємство змогло знайти на нашому сайті відповідні першокласні і міцні деталі для свого обладнання, які забезпечать оптимізацію виробництва при будь-яких умовах експлуатації, а лояльна цінова політика нашого інтернет - магазину допоможе налагодити позитивні взаємини і довгу співпрацю з кожним покупцем.



Конвеєрні ролики

Важливими деталями стрічкових конвеєрів (транспортерів) є спеціальні ролики. Запчастини мають форму циліндра, що обертається на кулькопідшипниках. Конвеєрні ролики забезпечують стабільний, рівномірний та безперебійний рух транспортерної стрічки й слугують опорою обладнання. У процесі інтенсивної експлуатації транспортера комплектуючі постійно витримують значні навантаження, тому поступово підлягають зносу. Щоб забезпечити довготривалу роботу конвеєрної лінії, потрібно постійно контролювати технічний стан деталей та періодично заміняти ролики на нові запчастини в разі необхідності.

Різновиди 

Виготовлення конвеєрних роликів здійснюється з дотриманням технічних умов, за використання сучасних технологій і якісних матеріалів. Деталі обов’язково проходять ретельний контроль перед потраплянням до кінцевого споживача. В залежності від призначення транспортерні ролики бувають:

  • гладкими (прямими) та конічними;
  • дефлекторними (верхніми та нижніми);
  • амортизувальними;
  • струшувальними;
  • центруючими;
  • жолобчастими;
  • підвісними. 

За матеріалом виготовлення розрізняють сталеві, пластикові, прогумовані та полімерні конвеєрні ролики. Деталі представлені у широкому діапазоні типорозмірів. За параметром довжини ролики бувають 130-1600 мм, за діаметром – 60-160 мм. За типом конструкції розрізняють розбірні (ремонтопридатні) та нерозбірні моделі.

Як вибрати

Вибирати ролики для транспортерної стрічки потрібно з урахуванням особливостей конвеєрної лінії. Слід звертати увагу на:

  • призначення транспортера;
  • швидкість руху стрічки;
  • навантаження та інтенсивність використання конвеєра;
  • тип вантажу, що транспортується;
  • продуктивність обладнання;
  • технічні та конструкційні характеристики конвеєра та роликоопор.

Найбільш поширеними в різних галузях промисловості є прямі опорні ролики, по яких пересувається плоска конвеєрна стрічка. Конструкція таких деталей досить проста. Ролик складається з обичайки (циліндричного корпусу) та підшипників, встановлених на осі. Додатковими елементами роликів є пильовики, захисні шайби, стопорні кільця, відбивачі тощо в залежності від конструктивних особливостей конкретної моделі обладнання.

Для безперебійної роботи стрічкового конвеєра важливою є кожна деталь. Якщо ролики неправильно підібрані чи встановлені або є неякісними, опори швидко зношуються, стрічка може провисами, зміщуватися, заклинювати. Тому обирати транспортерні ролики слід у нашому спеціалізованому магазині. Фахівці допоможуть розрахувати навантаження на конвеєр та визначитися з конструкцією, типорозміром та потрібною кількістю комплектуючих деталей.

Зворотний дзвінок